ILU = TERVIS

Olete otsustanud  enda eest regulaarselt hoolitsema hakata ja kosmetoloogi külastada. Võtame läbi põhilised protseduurid, mida saab kosmetoloogi juures oma naha tervise ja ilu heaks teha.

KIRJUTA MEILE
KOMBINEERITUD NÄOPUHASTUS

KOMBINEERITUD NÄOPUHASTUS

Kindlasti tuleb regulaarselt (umbes 1 kord kuus) teha põhiprotseduuri – näo puhastust, et eemaldada nahalt surnud rakud, puhastada poorid mustusest ja sellega aidata kõikidel teistel kosmeetilistel vahenditel nahka tungida – nii kosmetoloogi juures kui kodus. Naha puhastamiseks vanadest rakkudest ja mustusest teen koorimist. See, millist koorimist kasutada, selgitatakse välja teie naha ülevaatuse ja vestluse käigus. Üks koorimise liikidest on ultrahelikoorimine (tehakse iga nahatüübi korral, sel on aknet ja postaknet raviv  ning bakteritsiidne toime, selle käigus puhastatakse ära kõik näol olevad poorid).

 Ultrahelifonoforees (kasulike ainete viimine nahka ultraheli abil) on kasulik ja meeldiv protseduur, suurepärane alternatiiv süstidele. Fonoforeesi käigus toimub raku tasandil massaaž, tänu millele paraneb rakkude ainevahetus  ning nahka viidud ained  avaldavad oma toimet. Fonoforees hoiab ära aknearmide tekke ja pehmendab  värskeid (kuni 1-aastaseid) arme ning soodustab kongestiivsete ilmingute ja nahakõvastumuste  kadumist. Kasutatakse akne, postakne raviks, noorendusprogrammides ravi- ja kosmeetikavahendite  viimiseks nahka. Kõige populaarsem protseduur on keemiline koorimine (happekoorimine), mis korrigeerib nahaprobleeme (akne/postakne, probleemne nahk, hüperpigmentatsioon, kortsud) ja noorendab nahka. Kuur koosneb tavaliselt 3-10 protseduurist, 1 kord 1 protseduur 7-10 päeva tagant.

Kuidas koorimine toimib? Koorimisel eemaldatakse epidermise pealmine kiht, stimuleeritakse uute rakkude moodustumist, stimuleeritakse ja reguleeritakse taastumisprotsesse, tervendatakse nahka.  Visuaalselt ei pruugi midagi paista, võib olla kestendus ( olenevalt koorimisest ja organismi individuaalsetest iseärasustest). 

Hea oleks teha 2 korda aastas üks professionaalne ja intensiivne hoolduskuur.  Mis see on? Kuur koosneb protseduuridest, mis lahendavad intensiivselt nahaprobleeme. Näiteks võib teha 3-10 protseduuri 3-14-päevaste vahedega. Kuur  võib koosneda süstidest,  aparaadi- või kombineeritud protseduuridest (mitme meetodi kombineerimine), olenevalt konkreetsetest nahaprobleemidest. Võib olla I-PRF-teraapia, naha biorevitalisatsiooni  või mesoteraapia kuur, mis on suunatud teatud nahaprobleemide korrektsioonile.

BIOREVITALISATSIOON

BIOREVITALISATSIOON

Biorevitalisatsioon (bio-revitalization – elu taastamine) niisutab, taastab naha elastsuse ning annab särava ja terve välimuse. Tegemist on naha noorendamise meetodiga hüaluroonhappe abil, mis tõstab väga efektiivselt naha niiskustaset ning aitab taastada vajalikke omadusi naha nooruslikkuse säilitamiseks. Biorevitalisatsiooni kasutatakse näo, kaela, dekoltee ja käte naha turgutamiseks.

MESOTERAAPIA

MESOTERAAPIA

 

Mesoteraapia– on kaasaegne viis näonaha noorendamiseks, küllustades nahka spetsiaalsete preparaatide ja vitamiinidega. Preparaate valib arst ise vastaval sellele milline probleem vajab patsiendil  lahendamist. See võib olla väga mitmekesine mesokokteil erinevatest preparaatidest ja vitamiinidest. Mesokokteilid võivad sisaldada antioksüdante, mikroelemente, aminohapped jne

Mesoteraapia protseduuri jaoks kasutatakse süstalt. Süstimine naha sisse annab võimaluse täpsemalt rõhutada teie loomuliku ilu. Kuur 4-10 protseduuri nädalase intervalliga.

I-PRF ( Platelet Rich Fibrin )

I-PRF ( Platelet Rich Fibrin ) 

I-PRF on uus naha regeneratsiooni süsteem. Erinevalt kaasajal kasutatavast PRP-st (trombotsüütide rikas plasma) kuuluvad I-PRF koostisse vererakud: trombotsüüdid, leukotsüüdid, lümfotsüüdid, monotsüüdid ja neutrofiilid, mis kontsentreeritakse fibriinimaatriksile. Peale süstimist on konsistents geelitaoline. See protsess kindlustab kudede pikaajalise regeneratsiooni ilma kõrvaltoimeteta.

I-PRF protseduur on näidustatud biostimulatsiooniks ja naha regeneratsiooniks, et stimuleerida ja soodustada haavade paranemist, naha taastumist ja ennetada vananemist.

Viimased uuringud tõestavad, et selline fibriinimaatriks vabastab pärast süstimist kahe nädala jooksul järk-järgult vere rakkudes sisalduvaid kasvufaktoreid ning stimuleerib kollageeni sünteesi ja vereringet. Selle tagajärjel nahk muutub elastseks, naha värv taastub ja nahk omandab pikaks ajaks noorusliku ilme